Bungalov na predaj /apríl 2014/ Tichá vinica, Báhoň okr.Pezinok

Bungalov na predaj /apríl 2014/ Tichá vinica, Báhoň okr.Pezinok

cena na kľúč:

195 000 € s DPH /predaný/

V tejto cene máte už zahrnuté:

  • cenu domu na kľúč – zo všetkými položkami v popise
  • cenu pozemku(35.000,-eur)
  • inžinierske siete
  • terasa
  • oplotenie

Investor: Landbis,s.r.o.
Lokalita: Tichá vinica, Báhoň,okr.Pezinok
Bungalov určený na predaj
Termín dokončenia: apríl 2014

 

Bungalov je riešený ako samostatne stojaci objekt, nachádza sa na samostatnom, rovinatom, nezastavanom pozemku v obci Báhoň, v malebnej lokalite „Tichá vinica“, okr.Pezinok. Bungalov je jednopodlažná novostavba,bez podpivničenia a bez podkrovia.

Objekt z architektonicko-výtvarného hĺadiska je jednoduchý, čo vyplýva aj z jasne riešenej funkčnej skladby, novostaba obsahuje zádverie, kuchyňu, spojenú s obývacou izbou a jedálňou, spálňu, dve detské izby, šatník, technickú miestnosť, kúpeĺňu, samostatné WC, špajza, krb. Obývacia izba a spálňa je priamo prepojená na vonkajšiu terasu.

Celková zastavaná plocha je 114,75 m2, úžitková plocha 95 m2, plocha krytej terasy 21 m2, obostavaný priestor 531,30 m3, plocha strechy 169,43 m2.Obvodové,nosné a deliace konštrukcie sú navrhnuté z muriva Porotherm, hrúbka 300 mm, so zateplením.

Krov je navrhnutý ako drevený, väznicový, symetrického sedlového tvaru, strešná krytina je betónová ,zn.Bramac. Zdroj tepla je automatický teplovodný kotol na zemný plyn. Súčasťou okolia domu je terasa a státie pre dve autá.

Výstavbu novostavby bungalovu realizuje Landbis,s.r.o. do fázy „na kľúč“, s výsadbou trávnika, chodníkmi a oplotením, plastové okná-trojsklo, krb s prieduchmi do izieb, všetky ing. siete aj s kanalizáciou, po dokončení ihneď k užívaniu a na predaj.

Termín dokončenia novostavby je apríl 2014.