Novostavba bungalov Muzo, lokalita Mlynica, Báhoň

Novostavba bungalov Muzo, lokalita Mlynica, Báhoň

Realizácia stavby v obci Báhoň – Mlynica. Novostavba bungalov Muzo sa začal stavať (1.10.2011 – iba zakladová doska) 1.4.2012  a ukončenie stavby je naplánované na 11/2012. Projekt bude dodaný ako stavba na kľúč, ktorej súčasťou bude kompletná výstavba jak domu tak aj okolitých častí ako je oplotenie, elektrická brána, chodníky, príjazdová cesta. Dom bude ďalej obsahovať systém rekuperácie, modernú kuchynskú linku zo spotrebičmi, podkrovie s možnosťou uloženia sezónneho oblečenia prípadne iného využitia, bezpečnostný systém a veľa iného…

Dom je kompetne zateplený minerálnou vlnou. Má najkvalitnejšie drevené okná, ktoré sa vyznačujú skvelými tepelnými vlastnosťami a na druhej strane sú aj bezpečné proti vniknutiu. V dome je kompletné podlahové vykurovanie s individuálnym ovládaním, rohový krb s obmurovanou vložkou. Na dome sa nachádzajú vonkajšie elektrické rolety SOMFY, ktoré je možné samostatne, alebo skupinovo ovládať.

 

Video nahrávku zo dňa: 10.6.2012 si môžete pozrieť v tomto videu:

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=ZTKCrBgGNHI[/tube]

 

Video nahrávku interiéru zo dňa: 20.12.2012 si môžete pozrieť v tomto videu:


 

Ďalšie fotografie z výstavby domu:
aktualizované dňa: 14.12.2012

 

Priebeh celej výstavby si môžete pozrieť aj na stránkach našeho klienta pre ktorého stavbu tohoto bungalovu realizujeme.

Stránka sa nachádza tu.