Novostavba rodinného domu, lokalita Mlynica, obec Báhoň

Novostavba rodinného domu, lokalita Mlynica, obec Báhoň

Investor: Ivan Lietava

Novostavba RD sa nachádza na samostatnej parcele, v obci Báhoň, okr.Pezinok, lokalita Mlynica. Novostavba je jednopodlažná, s čiastočnou galériou na poschodí a bez podpivničenia.

Prízemie obsahuje zádverie, kuchyňu, obývaciu izbu s jedálňou, komoru, technickú miestnosť, hosťovskú izbu a hygienické zariadenie. Schodiskom je prístupné poschodie, ktoré obsahuje pracovňu a otvorenú galériu. V prednej časti stavby sa nachádza garáž. Celkové pôdorysné rozmery domu sú 27,855 x 11,800 m. Obvodové a nosné múry sú navrhnuté z prvkov systému HELUZ. Zvislá nosná konštrukcia je doplnená o monolitické železobetónové konštrukcie-dosky stropu a strechy, vence a preklady. Rodinný dom tvorí jeden dilatačný celok. Konštrukcia krovu je tvorená kombináciou drevených väzníc a krokiev, krytina je BRAMAC.

Ďalšie fotografie z výstavby domu:

nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image