Rodinný dom : Báhoň - Mlynica

Novostavba RD sa nachádza na samostatnej parcele, v obci Báhoň, okr.Pezinok, lokalita Mlynica. Novostavba je jednopodlažná-bungalov,bez podpivničenia.

Na prízemí novostavby sa nachádza zádverie, kuchyňa prepojená s obývacou izbou a jedálňou, technická miestnosť, tri izby, kúpeľňa, WC. Vedľa rodinného domu sa nachádza samostatne stojaca garáž, má zvislé konštrukcie z tvárnic YTONG. Celkové pôdorysné rozmery domu sú 13,180 x 12,180 m. Súčasťou rodinného domu je menšia terasa so schodíkmi do záhrady. Obvodové a nosné múry sú navrhnuté z prvkov systému YTONG P2-400,  hrúbka 300 mm. Vodorovné konštrukcie sú z poloprefabrikovanej železobetónovej konštrukcie-dosky stropu a strechy,vence a preklady. Rodinný dom tvorí jeden dilatačný celok.Konštrukcia krovu je valbová-väznicový krov, krytina je BRAMAC.

Okná sú hliníkové-trojsklo, komín zn.Schiedel, v novostavbe sa nachádza krb. Celková charakteristika novostavby vychádza z nízkej pasivity, ako tepelná jednotka slúži rekuperačná jednotka, doplnená o el.konvektory. Vstupné dvere sú vysokobezpečnostné, v novostavbe je nainštalovaný bezpečnostný systém,  zateplenie novostavby je v hrúbke 180 mm polystyrénu na vonkajšej fasáde, sokel je zateplený 140 mm polystyrénu.Obklad sokla je z umelého kameňa. Súčasťou novostavby sú chodníky, trávnaté plochy, samostatná studňa a oplotenie.