Rodinný dom : Báhoň

Rodinný dom – bungalov bude zrealizovaný „na kľúč“, oplotený z troch strán pletivom, od ulice bude vybudované oplotenie z okrasných tvárnic, s posuvnou bránou na el.pohon pre vjazd auta a uličná brána.
RD je postavený z tehly,strešná krytina je Bramac Klasik,vykurovanie je podlahové, výmera pozemku je 655 m2, RD je napojený na obecnú kanalizáciu. Zateplenie objektu je 150 mm polystyrénom,použité omietky BAUMIT, okná plastové s izolačným 3-sklom, 6-komorové.

Hlavný vstup do RD je situovaný z bočnej strany objektu, RD je tiež prístupný z vonkajšej terasy v mieste obývacej izby. Zo vstupného závetria domu je prístupné zádverie objektu,opatrené vstavaným šatníkom. Súčasťou vstupu do objektu je aj samostatné WC. Pokračovaním zádveria je chodba,ktorá sprístupňuje spoločenský veľkopriestor obývacej izby s priamym prepojením na kuchyňu s jedálňou, vrátane priameho prepojenia obývacej izby s vonkajšou terasou. Na kuchyňu nadväzuje zásobáreň potravín-komora a samostatná technická miestnosť, pre umiestnenie technického vybavenia domu /plynový kondenzačný kotol, zásobník, práčka/.
Z chodby pri vstupe je tiež prístupná oddelená nočná časť domu s dvoma izbami detí,spálňou rodičov, samostatným šatníkom, samostatným WC a kúpeľňou.V podkroví je možnosť vytvorenia úložného priestoru, v dome je krb s krbovou vložkou,parkovacie státie pre 2 autá,terasa 7×4,5 m,
Zastavané plocha je 133,70 m2, obstavaný priestor 575 m3, celková úžitková plocha 106,70 m2./Termín ukončenia stavby, máj 2018/

cenu pozemku:   50.000,- €
cenu rod.domu  : 120.000,- €