Rekreačná chata, „Slnečné jazerá“ ,Senec

Rekreačná chata, veľmi dobre architektonicky spracovaná, bude situovaná v malebnej zátoke lokality „Slnečné jazerá“ v Senci.
Objekt je riešený ako dvojpodlažný, nepodpivničený, pričom denná časť sa nachádza na prízemí a kľudová /nočná/ časť je riešená na poschodí. Cez zádverie sa vstupuje do schodiskovej haly.
Schodisko je riešené ako ľahké samonosné oceľové točité. Z haly je prístupová technická miestnosť a denná časť objektu,tvorená obývacou izbou s jedálňou a kuchyňou.Na prízemí je riešená aj jedna obytná miestnosť s kúpeľňou.
Na poschodí sa nachádzajú tri izby,šatník a kúpelňa s WC.Pred objektom sa nachádza samostatne stojaci sklad-záhradný objekt,ktorý je prepojený s hlavným objektom chaty pomocou drevenej pergoly.V objekte sa nechádza krb na tuhé palivo. Zvislé konštrukcie budú vybudované z tehly TermoBRIK,vodorovné konštrukcie budú tvorené stužujúcimi vencami a stropy budú monolitické,vystužené oceľovými prvkami. Strecha nad hlavným objektom je chránená atikami,strešná krytina je navrhnutá fóliová hydroizolácia Wolfin N,mechanicky kotvená do podkladu.Výplne okenných otvorov budú tvorené plastovými oknami s izolačným trojsklom. Tepelná izolácia obvodových konštrukcií bude riešená z fasádnych izolačných dosiek na báze polystyrénu ISOVER ,hrúbka 160 mm. Vykurovanie objektu je riešené ako elektrické priamovýhrevné vykurovanie Fenix Ecofloor,príprava OPV bude v stacionárnom nepriamovýhrevnom zásobníkovom ohrievači Viessmann Vitocell 100 V o objeme 300 l.