Rodinný dom : Lamač Bratislava

Predmetný rodinný dom je dvojpodlažný objekt,nepodpivničený,s valbovou strechou,s max.rozmermi 16,50 x 8,75 m.Stavba je situovaná vstupom z miestnej komunikácie/juhozápadná strana pozemku/,fasádou vzdialená 8,64 m.
Navrhovaný RD má jednu bytovú jednotku.V I.NP je navrhnutá priestranná predsieň,pracovňa/hosťovská izba a denná zóna bytu s potrebným zázemím,obývacia izba,jedáleň s kuchyňou a komorou,s prepojením na terasu,kúpeľňa,technická miestnosť,sklad a sklad záhradného náradia,prístupný zo záhrady.


Vertikálne komunikačné jadro je tvorené schodiskom v tvare písmena „U“,ktoré bude prepájať jednotlivé podlažia-I.NP a II.NP.V II.NP sú navrhnuté 4 izby s príslušenstvom-kúpeľňa,samostat.WC.II.NP je prepojené s exteriérom terasou a logiou.Súčasťou navrhovaného RD sú spevnené plochy-plocha pre parkovanie MV a terasa.Murivo je tvorené tehlou Termobrik,povrchová úprava tenkovrstvová omietka silikónová,hr. 1,5 mm,strecha bude tvorená plechovou krytinou LINDAB.Vykurovanie zabezpečuje plynový kotol,RD bude napojený na vodu,kanalizáciu,plyn a elektr. NN.
Zastavaná plocha RD 119,27 m2,užítková plocha 171,86 m2,obytná plocha 113,76 m2.